Ви є тут

Короткий огляд Ліги Чемпіонів і Чемпіонату Франції

18.02.2019

Кілька днів тому стартували плей-офф гри ЛЧ, в яких вже встигли зіткнутися між собою гранди світового футболу. У даній статті ми проведемо короткий огляд Ліги Чемпіонів і поглянемо на останні зміни в турнірній таблиці Чемпіонату Франції.

Якими зустрічами нас встигла порадувати ЛЧ

З найперших днів плей-офф ігор чемпіонат нас порадував дуже яскравими і видовищними футбольними подіями:

• Рома - Порту з підсумком зустрічі 2: 1. Ці дві команди подарували своїм фанатам неабиякий футбол. У грі італійців можна виділити двох футболістів - це Джеко, який зробив дві штанги і відправив дві результативні передачі, які оформив Дзаньоло.
  • Манчестер Юнайтед приймав в гості ПСЖ - рахунок 0: 2. Напевно з першої серії плей-офф матчів - це був найбільш очікуваний і який в підсумку мав нестандартну розв'язку. Не дивлячись на те, що у ПСЖ на полі була відсутня ключова атакуюча сила в особі Неймара і Кавані - більш детальніше про причини відсутності ви можете ознайомитися перейшовши на новини команди https://www.ua-football.com/ua/stats/team/42-pari-sen-zhermen-parizh, парижани хоч і не відразу, змогли визначити, що перевага на їхньому боці і змогли витягнути перемогу з різницею в два очки. Для "МЮ" поразки такого роду швидше-всього означає виліт з єврокубків.
  • Тоттенхем - Боруссія з результатом 3: 0. Шокуюча перемога лондонців над лідерами німецької Бундесліги. Не дивлячись на те, що в першому таймі гості виглядали більш солідніше і чуть-було не відкрили рахунок, то в другому таймі "шпори" зібралися і завдали розгромної поразки дортмундців і зробили дуже вагому заявку на ¼ фіналу.
  • Аякс - Реал з підсумком зустрічі 1: 2. Протистояння дійсно пройшло на рівних. Після обміну голами "Реал" зміг вирвати перемогу у свого супротивника буквально на останніх хвилинах гри.

Таблиця Чемпіонату Франції після 24-го туру

В результаті пройшов 24 туру в Лізі 1 - таблиця Чемпіонату Франції особливих змін не зазнала, у всякому разі в головній трійці, хоча несподівані результати проведених матчів мали своє місце.

1. ПСЖ здолало "Бордо" з мінімальною різницею. Незважаючи на те, що ПСЖ переважно володів м'ячем і ініціативу тримав на своєму боці, завести м'яч змогли тільки раз в першому таймі і тільки лише з 11-метрового. На кінець 24-го туру у команди на рахунку 59 очок.
  2. Лілль взяв просту перемогу над "Генгама". Ідеальна зустріч видалася у "догів". Домашній матч з головними аутсайдерами нинішнього сезону - якраз привід набрати очок і трохи наздогнати свого головного конкурента "ПСЖ". У підсумку на легкій хвилі команда за гру закотила два м'ячі у ворота свого суперника і закінчила матч з рахунком 0: 2 і набравши в цілому 49 очок.
  3. Ліон поступився перемогою "Ніцці". Команда, яка напередодні здолала лідера нинішнього сезону ПСЖ, не змогла впоратися з "Ніццою". Не зарахований м'яч через офсайд і вдало реалізований 11-метровий з боку суперника позбавили можливості команду заробити очки.